TASKI Maszyna czyszcząco zbierająca swingo 455 B Li-Ion 50

36 962,39 zł
Brutto

TASKI Maszyna czyszcząco zbierająca swingo 455 B Li-Ion 50 to bateryjna wyposażona w akumulatory litowo-jonowe i prostownik zewnętrzny.

W cenie zestawu: bateria litowo jonowa+ szczotka szorująca 430 mm + prostownik zewnętrzny 30A 100-240V

Ilość

TASKI Maszyna czyszcząco zbierająca swingo 455 B Li-Ion 50 to bateryjna maszyna szorująco-zbierająca wyposażona w akumulatory litowo-jonowe i prostownik zewnętrzny.

Baterie litowo-jonowe ładują się bardzo szybko. Są bezobsługowe, cechuje je możliwość doładowywania. Zastosowany prostownik zewnętrzny umożliwia dodatkowo skrócenie czasu ładowania. Czas ładowania całkowitego wynosi około 2 godzin.

Baterie litowo-jonowe wyróżnia blisko cztery razy większa ilość cykli ładowań w stosunku do baterii żelowych. Maszynę można używać w każdej chwili, nawet wówczas, gdy jest podpięta do ładowania. Jest to rozwiązanie elastyczne, wydajne. Warto zwrócić uwagę również na długi okres gwarancji na baterie: 4 lata lub limit licznika czasu pracy maszyny.

Zasilanie bateryjne zapewnia mobilność, komfort pracy. Urządzenie świetnie sprawdza się w miejscach o dużym przepływie osób (np. hotele, biura, placówki medyczne, niewielkie sklepy). Zastosowany tryb Eco pozwala dodatkowo na dyskretną, cichą pracę – nie zwracamy uwagi innych osób, nie przeszkadzamy osobom przebywającym w pomieszczeniu, które jest sprzątane.

Kompaktowa maszyna czyszcząca Taski swingo 455 B Li-Ion 50 jest idealna do sprzątania stosunkowo niedużych powierzchni. Bez problemu dociera w trudno dostępne miejsca, omija przeszkody. Jest wygodna w prowadzeniu, manewrowaniu. Zastosowany ergonomiczny uchwyt zabezpiecza dłoń przed przypadkowymi uderzeniami. Sprzęt może być z powodzeniem obsługiwany przez osoby o różnym wzroście.

(cena maszyny z tarczą, szczotką, baterią litowo-jonową 50Ah i prostownikiem zewnętrznym).

Bezpieczeństwo i prosta obsługa

Kolorem żółtym zaznaczone są pozycje kontrolne, a jasny panel sterowania sprawiają, że kierowanie sprzętem jest łatwe i praktycznie zredukowano przy tym kwestię szkolenia użytkowników. Dzięki temu wydajność pracy maszyny jest wydłużona

Niezawodność i trwałość

TASKI swingo 455 B 50 Li stworzono z najlepszych jakościowo tworzyw, materiałów i łączeń. Pozwala to wydłużyć żywotność maszyny, a przy okazji zredukować koszty serwisowania i ewentualnej naprawy do minimum.

.

DROP-10642926667
10 szt.

Zobacz także