Najczęściej kupowane

Drodzy Klienci!

W związku z całkowitą przebudową sklepu stan magazynowy może różnić od tego podanego poniżej. Za wszelkie niedogodności serdecznie przepraszamy.


TASKI Jontec Eternum 5L powłoka polimerowa do podłogi

7512694

Nowy produkt

TASKI Jontec Eternum - jest powłoką polimerową o dużej twardości i wysokim połysku, niewymagającą częstej pielęgnacji. Może być stosowana do większości podłóg wodoodpornych.

Produkt pod specjalne zamówienie, dłuższy czas oczekiwania.

Więcej szczegółów

153,53 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

 • Sposób użycia:

  Usunąć luźno przylegające zabrudzenia. Przy pomocy odpowiedniego zdzieracza linii TASKI Jontec (również dostępne u nas!) przygotować podłogę do nałożenia powłoki zabezpieczającej. Zneutralizować zdzieracz, jeżeli to konieczne. Poczekać do całkowitego wyschnięcia. Nakładać powłokę przy pomocy aplikatora pasami zachodzącymi na siebie, szerokość pasów 1-1,5 m. Poczekać do całkowitego wyschnięcia. Drugą warstwę nakładać poprzecznie do pierwszej. W razie potrzeby trzecią warstwę nałożyć po wyschnięciu drugiej, poprzecznie do niej.

  Współczynnik: ok. pH 8,2

  Okres ważności: minimum 2 lata

  Informacja:

  Produkt do użytku profesjonalnego, za szkody spowodowane niewłaściwym użyciem producent i dystrybutor nie ponosi odpowiedzialności.

  Cechy:

  • pojemność: 5 L
  • butelka

  Może być stosowany do większości typów podłóg wodoodpornych. Preparat posiada Świadectwo Jakości Zdrowotnej Państwowego Zakładu Higieny nr HK/B/0540/09/2006 z dnia 08.06.2006.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

30 innych produktów w tej samej kategorii: