Najczęściej kupowane

TASKI Aero BP Li-Ion wielofunkcyjny (3w1) odkurzacz

7524498

Nowy produkt

Model TASKI Aero BP Li-Ion stworzono w odpowiedzi na ciągle rosnącą popularność odkurzaczy plecakowych i zgłaszaną przez Klientów z całego świata potrzebę pełnej mobilności bez ciągnącego się kabla.

Cena za urządzenie gotowe do pracy (1 odkurzacz + 1 bateria 7524166 + 1 ładowarka 7524168).

Towar pod specjalne zamówienie, dłuższy czas oczekiwania.

Więcej szczegółów

4 804,72 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

 • Dzięki temu urządzenie można używać w trudnych i niecodziennych warunkach, gdzie brak dostępu do prądu sieciowego lub znaczny ruch osób całkowicie uniemożliwia sprzątanie przy zastosowania kabla sieciowego. Mogą to być m.in. zatłoczone pomieszczenia i klatki schodowe, samoloty, autobusy, kina, obiekty handlowe i przemysłu spożywczego. Silnik o optymalnej mocy wydaje niewiele hałasu a komfortowe szelki i niewielki ciężar sprawią że podczas pracy nie odczujemy szczególnego zmęczenia. Nowoczesny lekki akumulator litowo-jonowy pozwoli nam na ok. 30 minut pracy. Gdy chcemy przedłużyć czas pracy możemy szybko go podładować lub natychmiast wymienić na kolejny. Łatwo dostępny przycisk pozwoli na wygodne włączanie i wyłączanie urządzenia bez zbędnego zużycia energii. Możliwość wyposażenia w liczne akcesoria ułatwia sprzątanie m.in. szczelin w kaloryferach, czy tapicerki.

  Oprócz odkurzania urządzenie może również spełniać funkcję dmuchawy do liści i innych drobnych zabrudzeń, co zdecydowanie zwiększa jego użyteczność w obiektach z chodnikami i zielenią wokół.

  Dane techniczne:

  Silnik: 370W
  Pojemność baterii/napięcie: 6A/36V
  Pojemność zbiornika: 4,5L
  Przepływ powietrza: 22l/s
  Siła ssania: 10 kPa
  Poziom hałasu: 65 dB
  Czas pracy baterii: do 30 min.
  Czas ładowania baterii: ok. 1,5 godz.
  Waga: 5,3 kg
  Wysokość: 49,5 cm
  Szerokość: 21 cm
  Długość: 24 cm

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

5 innych produktów w tej samej kategorii: