https://a.allegroimg.com/original/11b61e/5bb8c5864bfd9cd4c8f64a43eb0a
  • https://a.allegroimg.com/original/11b61e/5bb8c5864bfd9cd4c8f64a43eb0a

SOFT CARE SENSISEPT 800ML

41,78 zł
Brutto
Ilość

Soft Care SensiSept jest łagodnym i zarazem skutecznym preparatem do mycia i dezynfekcji rąk w postaci żelu. Ten unikalny produkt łączy w sobie delikatność kosmetyków z wysoką efektywnością dezynfektanta.

Chlorheksydyna, aktywny mikrobiologicznie składnik, zapewnia doskonałą dezynfekcję oraz przedłużone działanie, co gwarantuje bardzo wysoki poziom higieny oraz bezpieczeństwo mikrobiologiczne. Preparat nie zawiera związków zapachowych (nie powoduje przenoszenia zapachów na żywność) ani barwników, co sprawia iż jest on polecany dla zakładów przemysłu spożywczego i gastronomii, gdzie niezbędne jest częste mycie rąk.

Soft Care SensiSept zawiera chlorheksydynę, która jest skuteczna wobec wszystkich znanych mikroorganizmów (szczególnie efektywna w stosunku do gronkowca złocistego). Preparat był porównywany z innymi w zakresie łagodności i skuteczności przez certyfikowane laboratoria w Europie i Stanach Zjednoczonych. Udowodniono, iż jest wyjątkowo delikatny w porównaniu do innych, a także bardzo skuteczny wobec szerokiego spektrum mikroorganizmów – bakterii, grzybów, drożdży.

Preparat posiada świadectwo jakości zdrowotnej Państwowego Zakładu Higieny nr HŻ/627/2004/A z dnia 12.02.2004.

Cechy:

• Przeszedł testy CEN, które wyznaczają najnowsze standardy dezynfekcji.

• Preparat 3 w 1: myje, dezynfekuje i pielęgnuje, dezynfekcja przy każdym myciu.

• Efekt przedłużonego działania zapewnia dłuższy czas aktywności a także obniża ryzyko powtórnego zakażenia rąk.

• Zawiera substancje nawilżające i odżywcze, które zapewniają skórze właściwą ochronę (zapobiegają podrażnieniom i wysuszaniu).

• Został przebadany dermatologicznie przez certyfikowane laboratoria.

• Nie zawiera związków zapachowych ani barwników – nie ma ryzyka skażenia żywności.

599.jpg
DIVERSEY
100854165
44 Przedmioty