Najczęściej kupowane

Drodzy Klienci!

W związku z całkowitą przebudową sklepu stan magazynowy może różnić od tego podanego poniżej. Za wszelkie niedogodności serdecznie przepraszamy.


Suma Drain GTS Plus 10 L

7514130

Nowy produkt

Suma Drain GTS Plus jest bioaktywnym preparatem rozkładającym tłuszcze w systemach kanalizacyjnych i odstojnikach tłuszczu, przez co zapobiega ich nagromadzeniu się i powstawaniu nieprzyjemnych zapachów.

Więcej szczegółów

284,13 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

 • Suma Drain GTS Plus jest bioaktywnym preparatem rozkładającym tłuszcze w systemach kanalizacyjnych i odstojnikach tłuszczu, przez co zapobiega ich nagromadzeniu się i powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. Suma Drain GTS Plus zawiera specjalnie wyselekcjonowane mikroorganizmy produkujące szeroką gamę enzymów takich, jak: lipaza, amylaza, celulaza, proteaza. Powodują one skuteczny rozkład tłuszczów, olejów i innych odpadków spożywczych, będących przyczyną blokowania przewodów kanalizacyjnych. Stosowanie preparatu zapewnia drożność systemu kanalizacyjnego, zapobiega gromadzeniu się tłuszczu w rurach i powstawaniu nieprzyjemnych zapachów, podnosząc poziom higieny. Stosowanie preparatu znacznie zmniejsza częstotliwość oczyszczania odstojników tłuszczu, oraz zmniejsza koszty utrzymania sprawnego systemu kanalizacyjnego.

  Cechy produktu Suma Drain GTS Plus:

  - produkt skoncentrowany - ekonomiczne zużycie;
  - zapewnia drożność systemu kanalizacyjnego;
  - likwiduje przykre zapachy pochodzące z systemów kanalizacyjnych;
  - w pełni bezpieczny dla systemu kanalizacyjnego - nie powoduje korozji;
  - bezpieczny dla środowiska naturalnego.

  Butelka 10 L

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

13 innych produktów w tej samej kategorii: