Najczęściej kupowane

Lista produktów tego producenta Vermop

Firma VERMOP stawia przede wszystkim na jakość, dzięki czemu jej klienci nie tylko bez problemu dotrzymują kroku konkurencji, ale nawet ją wyprzedzają.

Firma VERMOP stawia przede wszystkim na jakość, dzięki czemu jej klienci nie tylko bez problemu dotrzymują kroku konkurencji, ale nawet ją wyprzedzają. Produkowane przez nas systemy utrzymania czystości są przy tym czymś więcej niż tylko środkiem do osiągnięcia celu. W centrum naszych działań znajdują się ludzie, dla których wciąż rozwijamy nasze produkty i usługi.  


Jako jeden z wiodących producentów sprzętu i akcesoriów do utrzymania czystości firma VERMOP nie przestaje ustanawiać nowych standardów w zakresie wydajnego sprzątania. Nazwa firmy kojarzy się z wysokogatunkowymi, profesjonalnymi produktami i modułowymi systemami utrzymania czystości, które sa nie tylko innowacyjne, ale przede wszystkim sprawdzone i trwałe. Swoją jakość zawdzięczają one ponad 80-letniemu know-how i gromadzonemu przez ten czas doświadczeniu. Jako partner handlowy firma VERMOP oferuje kompleksową obsługę, kompetentne doradztwo i absolutnie niezawodną współpracę.


Główna siedziba firmy znajduje się w Gilching niedaleko Monachium. VERMOP posiada również oddziały w wielu krajach Europy.
Więcej
Wyświetlane 1 - 15 z 15 produktów