Dozowniki
Dozowniki
W tej kategorii prezentowane są różnego rodzaju dozowniki. Szeroka oferta pozwala na wybór odpowiedniego pojemnika dostosowanego do Państwa preferencji. W skład ich wchodzą: dozowniki do mydła, dozowniki ręczników, papieru, dozowniki czyściw, dozowniki sedesowe

Dozowniki 11 produktów

Podkategorie

 • Dozowniki do mydła
  W tej kategorii prezentowane są różnego rodzaju dozowniki do mydła i innych środków utrzymania higieny. Szeroka oferta pozwala na wybór odpowiedniego pojemnika dostosowanego do Państwa preferencji.
 • Dozowniki ręczników,...
  W tej kategorii prezentowane są różnego rodzaju dozowniki ręczników, papieru. Wszystkie nasze produkty są w wyjątkowych cenach.Szeroka oferta pozwala na wybór odpowiedniego pojemnika dostosowanego do Państwa preferencji.
 • Dozowniki czyściw
  W tej kategorii prezentowane są dozowniki czyściw. Wszystkie nasze produkty są w wyjątkowych cenach.Szeroka oferta pozwala na wybór odpowiedniego pojemnika dostosowanego do Państwa preferencji i wymagań.
 • Dozowniki sedesowe
  W tej kategorii prezentowane są dozowniki sedesowe. Wszystkie nasze produkty są w wyjątkowych cenach Nasza oferta pozwala na wybór odpowiedniego pojemnika dostosowanego do Państwa preferencji i wymagań.
 • Butelki dozujące
Wyświetlane 1 - 11 z 11 produktów